چرا قانون جذب برای من عمل نمی کند؟!!

چرا قانون جذب برای من عمل نمی کند؟!!

-ابتدا اجازه دهید تا تعریف دقیق تری در مورد قانون جذب داشته باشیم .

در واقع قانون جذب (راز) ، همانند جاذبه زمین همیشه فعال است.

و به نظر شما انسان از چه زمانی متوجه شد که زمین جاذبه دارد ؟ 

-آیا درست در لحظه کشف قانون جاذبه توسط نیوتن ،زمین دارای این جاذبه شد و تا قبل از آن هر چیزی از دست انسانی، رها می شد به سمت زمین پایین نمی آمد؟!!!

-می بینید که اینطور نیست ، و در واقع شناخت و کشف یک علم سبب می شود که ما راههای کنترل یا پیشگیری از آن را یاد بگیریم تا بتوانیم بهتر از آن نتیجه بگیریم .

-با کشف قانون جاذبه ،انسان توانست راه های پرواز کردن و غلبه بر این نیرو را یاد بگیرد.

  • و دقیقا همین جریان هم در مورد قانون جذب و ارتعاشات ذهنی شما صدق می کند .
  • یعنی اینگونه نیست که  قانون جذب برای شما کار نکند و برای یک فرد دیگر که احتمالا خوش شانس تر از شماست عالی جواب دهد.

 -اگر جاذبه زمین را درست درک کرده باشید الان متوجه خواهیم شد که این (جذب) نیروی در هستی است که همیشه در کنار ما بوده است.

-اما به علت نا آگاهی ما از آن، راه کنترل کردن آن را نمی دانستیم ودر نتیجه برعلیه خود از آن استفاده می کنیم .مثل اینکه انسان نداند که سیاره زمین جاذبه دارد و بعد برود بر روی یک ارتفاع بلند و از آنجا به سمت پایین بپرد و در کمال تعجبش به شدت به زمین برخورد کند .

-برای ما این موضوع کاملا طبیعی است که این فرد بعد از پریدن در هوا معلق نمی شود و صد در صد به زمین می خورد .مگر اینکه تجهیزات و وسایلی برای پرواز را همراه داشته باشد.

-حالا آیا باز هم فکر می کنید که قانون جذب برای شما عمل نمی کند و داستان جذب و راز جزئی از تخیلات بشر هست و نباید آن را جدی گرفت؟!!

-در واقع شما در هر لحظه در حال فکر کردن هستید و افکار وباورهای پنهان تان دارای ارتعاشات هستند و این ارتعاشات مثل یک اهنربا بدنبال جذب ارتعاشات هم جنس خود هستند .

-زمانی که شما بصورت درست با قانون جذب و با ذهن خودتان آشنا نیستید در هر لحظه و همیشه در حال فکر کردن هستید اما به ناخواسته ها و مشکلاتتان …. و در نتیجه مکانیزم جذب که همیشه فعال هست به همان چیزی که شما فکر می کنید پاسخ میدهد .

-اما چون افکار غالب شما منفی و از جنس نامیدی است قانون جذب اتفاقات و شرایط منفی تر و نامید کننده تر را به سمت شما می کشاند. و شما بیشتر و بیشتر نامید می شوید و احساس می کنید که قانون جذب برای شما هیچ تاثیری ندارد . در حالی که برعکس کاملا قدرتمندانه در جهت منفی  برای شما کار می کند ولی شما هستید که به حکم نا آشنایی و شناخت نادرست از نحوه عملکرد ذهنی تان روزی هزار بار از ارتفاعات زندگی تان به پایین می پرید و به زمین می خورید .چون تجهیزات پروازتان را همراه ندارید.

-در حقیقت قانون جذب مثل جاذبه زمین همیشه فعال هست .این شما هستید که باید با کنترل ذهن تان و افکارتان انتخاب  کنید که یک پرواز زیبا را تجربه کنید و یا سقوط و نابودی…

-بنابراین بزرگترین آموزش بشریت که حتی از تحصیل در مدرسه برای شما و یا عزیزانتان مهم تر هست آموزش و یادگیری نحوه کنترل ذهن و افکار است.

-این به ظاهر خیلی ساده به نظر میرسد اما وقتی با مشکلات زندگیت روبرو می شوی و نمی توانی در آن لحظه مثبت فکر کنی و کنترل ذهنت را بدست بگیری .درست در همان لحظه هست که سقوط را تجربه می کنی و در اوج نامیدی ، راحترین راه را انتخاب می کنی و می گویی قانون جذب برای من کار نمی کند..من بدشانس هستم …و جهان و کائنات نیز به تو خواهند گفت که “فرمانبردارم سرورم” و…..

-فقط باید یاد بگیریم که دقیقا در زمان سختی و مشکلات جور دیگری به مسائل و مشکلاتتان بنگرید.

احساس خوب و آرامش شما در این لحظات سبب جذب صد در صد اتفاقات بهتر برای شما خواهد بود.

-تنها و تنها با کنترل افکار غالب(باورها) ذهن تان می توانید زندگی سرشار از عشق ،سلامتی و ثروت را در همین دنیا تجربه کنید.و قطعا” کنترل ذهن در شرایط سخت کار چندان راحتی  نیست .

 ب-ه همین علت درصد کمتری از انسانها در همین دنیا در آرامش و راحتی زندگی می کنند و درصد بیشتری از  انسانها در فقر و رنج به سر می برند و بجای آنکه تلاش کنند تا افکارشان را تغییر دهنند به فکر تغییر شرایط بیرونی شان هستند .

-اما همه آنچه که ما برای خوشبختی به آن نیاز داریم در درون هر کدام از ما انسانها به کمال و فراوانی یافت می شود .باید که به شناخت بیشتری در مورد خودمان برسیم. تا بتوانیم راحتر افکارمان را کنترل و خوشبختی را جذب کنیم.

-در پایان فیلمی را برای شما قرار می دهیم که به زیبایی انرژی بودن همه چیز را در جهان هستی نشان می دهد .

-و مشخص می کند چگونه این انرژی بر همه چیز تاثیر گذار هست 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید