صفحه انگیزشی سایت دانشکده جذب شامل عکسهای با کیفیت عالی تر هست بنابراین کاربر عزیز ، در زمان دانلود شدن و نمایان شدن عکسها با توجه به سرعت نت تان صبور باشید .

از همراهی شما سپاسگذاریم. 

فایده انگیزه داشتن و امید چیست ؟

انگیزه و امید ،محرک های قوی برای حرکت و اقدام هستند ،درست است که امید و انگیزه داشتن به تنهایی سبب حرکت و موفقیت نمی شود اما اگر برای شروع هر عملی ؛ در ابتدا انگیزه ، هدف و امید نباشد هیچ حرکتی آغاز نمی شود و در نتیجه هیچ کاری صورت نمی گیرد .

هر انسان موفقی در شروع ، نور امیدی در قلبش احساس کرده است و بعد حرکت و اقدام شروع شده است .

البته همیشه انگیزه ها مثبت نبوده اند گاهی یک نفرت ، و گاهی یک عشق سرآغازی برای یک شروع شده است.اما همیشه یک ایمان و امید و یا خسته شدن از شرایط فعلی زندگی سبب شده است ما اقدامات و کارهای را انجام دهیم که تا قبل از آن هرگز قادر به انجامش نبوده ایم.

اگر بعد از اینکه با امید و انگیزه کاری را شروع کردیم نامید نشویم و صبور باشیم قطعا به اهداف مان خواهیم رسید ، اما مشکل از آنجا آغاز می شود که گاهی ناآشنا بودن با راه و گاهی خستگی از مشکلاتی که در مسیر برای ما اتفاق می افتد سبب می شود که ما نامید شویم و هدف مان را رها کنیم .

در حالیکه باید بدانیم که انگیزه های ما برای حرکت در مسیر اهدافمان به مرور کمرنگ می شوند و این وظیفه ماست که همیشه در کنار اینکه روی هدف ها و خواسته هایمان کار می کنیم ، گاهی بایستیم و به موفقیت های به ظاهر کوچک مان نگاه کنیم و خودمان را بابت آنها ستایش کنیم .حتی یک ماشین هم بعد از طی یک مسافتی نیاز به دریافت مجدد سوخت دارد ما هم خارج از این موضوع نیستیم و باید مدام سوخت و انرژی لازم جهت حرکت دوباره مان را تامین کنیم .

مجموعه آموزشی دانشکده جذب ، در این صفحه برای شما مطالب انگیزشی را قرار داده است تا شاید بتوانیم به شما دوستان و همراهان خوب مان کمک کنیم تا انرژی و سوخت حرکت تان را تامین کنید .تلاش می کنیم تا به مرور مطالب بیشتری را به این صفحه اضافه کنیم.

پخش ویدیو

موزیک ویدئو امسال سال ماست با صدای اشکان خطیبی.

بهاره پاشو بزن به جاده
تا دنیا پر از روزای شاده
زیاده دلخوشیا ساده..

دوباره یه سال دیگه با تو
چه خوبه که میشنوم صداتو
صدای آروم خنده هاتو

بخند دنیا مال ماست..

بخند خنده فال ماست…

 

پخش ویدیو

 

_جایی برای پیرمردها هست.

_حجم ویدئو: تقریبا 40 مگا بایت.

_تمام نشدنی ترین مرد جهان.

_برای رشد و به جلو رفتن هیچ وقت دیر نیست، اجازه ندهید ذهن تان و یا دیگران به شما بگویند که دیگر برای کسب یک مهارت و یا انجام کاری فرصت ندارید، همیشه و در هر سنی می توان دوباره شروع کرد.حتی یک روز زیباتر و بهتر زندگی کردن بهتر از نشستن در خانه و در غم فرو رفتن است .حتی اگر یک روز برای زندگی فرصت داریم همان روز را زیباتر زندگی کنیم و این شدنی است.

 

تصاویری از مناظر طبیعت ایران (گیلان). 

تهیه شده توسط مجموعه آموزشی دانشکده جذب 

(ورق بزنید) ⇓⇓⇓

تصاویری از مناظر طبیعت ایران (فیرزکوه). 

تهیه شده توسط مجموعه آموزشی دانشکده جذب 

(ورق بزنید) ⇓⇓⇓

   توضیحات در مورد مبحث راز :

قبلی
بعدی

  مستند فیلم اصلی راز:

 مستند راز یا فیلم قانون جذب یا همان قانون راز داستان شکل گیری جالبی دارد. خالق این اثر خانم راندا برن که متولد 1945 است، اصلیتی استرالیایی دارد. برن که در دوران سخت زندگی خود بود و از نظر مالی وضیعت بسیار بدی داشت به صورت اتفاقی کتابی رو در دست دخترش میبینه که نظرش رو جلب میکند؛ این کتاب همان کتاب معروف علم ثروتمند شدن از واتلس بود. این کتاب داستان زندگی خانم راندا برن رو تغییر میدهد و بعد ها ایده ساخت فیلم قانون جذب یا همان مستند راز به ذهنش خطور میکنه و در نهایت در سال 2006 مستند راز به نمایش در می آید.

در مستند و فیلم راز خانم راندا برن ابتدا اینگونه شرح میدهد. یک سال قبل دنیا روی سرم خراب شده بود تا سرحد مرگ کار میکردم و زندگی خوبی نداشتم، در همین حین ناگهان پدرم فوت کرد. در ادامه هم روابط اجتماعی بسیار بدی پیدا کردم مثل این بود که هم چیز دست به دست هم داده بود که مرا زمین گیر کند؛ و از بین ببرد آن زمان اصلا فکرش را هم نمیکردم در دل عظیم ترین ناامیدی ها و سختی های زندگی ام عظیم ترین راز و محبت پدیدار خواهد شود. بله درست است در همان روز ها گوشه چشمی از یک راز برای من نمایان شده بود شروع کردم به دنبال نشانه های  از این راز.

 همان طور که راندا برن در فیلم  The Secret شرح میداد میگفت: هر چه جلوتر میرفتم رد پای این راز را بیشتر احساس میکردم نمی توانستم تصور کنم که چنین افراد سرشناسی از این راز خبر داشته باشند. آنها بزرگترین افراد تاریخ بودند چهره هایی مانند: افلاطون، شکسپیر، هوگو، بتهوون، لینکن، ادیسون و انیشتین و… شروع کردم به جستجو در اینترنت از افرادی که شاید این راز را بدانند در کمال تعجب افرادی که از این راز خبر داشتند؛ یکی پس از دیگری پدیدار شدند. اشخاصی مثل: استر هیکس، باب پراکتور، جو ویتالی، جک کنفیلد و …

 فیلم راز چیست؟

 شاید کمی سر در گم شده باشید و بپرسید راز چیست؟ برایتان توضیح میدهم که خودم چگونه به راز پی بردم. همه ما با قدرتی نامحدود کار میکنیم، همه ما دقیقا خود را با یک قانون هدایت میکنیم قوانین طبیعی کائنات آنقدر دقیق است که ما را قادر به فرستادن به فضا میکند. بله میتوانیم انسانها را به کره ماه بفرستیم میتوانیم فرود فضا پیما را با کسری از ثانیه بر آورد کنیم این راز جهان هستی برای ما انسانهاست.

 در فیلم راز تاکید کردیم که مهم نیست شما در کجای این جهان هستید و در چه خانه ای زندگی میکنید و یا چه شرایطی دارید. چیزی که مهم است این است که میتوانید از قانون راز بهترین استفاده را ببرید، در هر جای این کره خاکی که باشیم همگی با قانون راز (قانون جذب) سر و کار داریم. وقتی چیزی وارد زندگی شما میشود در واقع خود آن را وارد زندگی تان کردهاید و این پروسه به واسطه تصاویری که در ذهن میسازید و کم کم باورش میکنید اتفاق می افتد. پس حالا بگویید به چه چیزی می اندیشید تا از طریق قانون راز به شما بگویم چه چیزی در انتظارتان است.

 فیلم و مستند راز  به کارگردانی درو هریوت (به انگلیسی: Drew Heriot) ساخته شده و در سال 2006 فروشی بالغ بر 300 میلیون دلار داشت.