مطالب این صفحه  اضافه و بروزرسانی می شود.

آیا اندیشه های تاکیدی، همان جملات تاکیدی هستند؟!!

-اجازه دهید ابتدا تاثیر کلمات را بر زندگی مان بررسی کنیم .اگر شما برای یک مدت شروع کنید به استفاده از القاب و کلمات توهین آمیز به خودتان و یا به فرد مقابل تان ..،قطعا ظرف مدت کوتاهی احساس تان بد خواهد شد ، امیدتان را در زندگی از دست خواهید داد و یا دچار بدبینی و افسردگی خواهید شد .

-باید پذیرفت که زندگی برای کودکی که والدینش مدام با القاب ناپسند صدایش می کنند و یا مدام با کلمات توهین آمیز شخصیت و توانایی های آن کودک را زیر سوال می برند ، بسیار سخت خواهد بود ، و در مقابل کودکی که والدینش با القاب آقا یا خانم، اورا خطاب می کنند و اشتباهات کودک را می پذیرنند و به او امید و انگیزه می دهند بسیار شیرین تر خواهد بود

-جملات و کلمات ما بار انرژی مثبت و منفی دارند و بر زندگی ما تاثیر گذار هستند.

-آزمایشات زیادی به لحاظ علمی در این مورد انجام شده است که نشان داده است کلمات بر شکل  مولکولهای آب تاثیر می گذارند.پس باید آن را پذیرفت و مواظب افکار و کلماتی که از آن برای صحبت با خودمان یا دیگران استفاده می کنیم باشیم .

-می توانید جهت قوی تر شدن باورهای تان ، فایل زیر را دانلود و مشاهده کنید :

با توجه به تاثیر بالای که کلمات بر زندگی ما دارند چگونه می توانیم از جملات تاکیدی ، آگاهانه در مسیر رشد و موفقیت مان استفاده کنیم ؟!!

-انرژی های هستی یا در واقع هر ماده ای که در جهان هستی هست به غیر از انسان ، کاملا تحت تاثیر انرژی انسان هستند و انرژی خود آنها در حال طبیعی ثابت هست تا وقتی که ما بر اشیا  و اجسام اطرافمان تاثیر می گذاریم .

به همین علت است که در فیلم بالا مشاهده می کنید که تاثیر کلمات ما خیلی سریع سبب تغییر شکل مولکول های آب می شود.

-اما انسان به عنوان اشرف مخلوقات و به عنوان یک موجود برتر که دارای آگاهی و ذهن است می تواند هم از دیگران تاثیر بگیرد و هم نگیرد .یعنی اگر شما هوشیار و آگاه زندگی کنید و قوانین هستی را بدانید می توانید در مقابل کلمات زشت و زننده دیگران ،هیچ واکنشی نشان ندهید و انرژی وجودتان منفی و تاریک نشود .

-البته این شامل همه افراد نمی شود چراکه 90% انسانها تابع شرایط اطرافشان هستند و به سرعت با تغییر رفتار دیگران و یا تغییرات محیط شان واکنش نشان می دهند و در حقیقت نمی توانند خودشان کنترل کننده محیط و رفتار خود باشند.

_به همین علت افرادی که هاله ضعیف تری دارند و یا کودکان که آگاهی کمتری دارند به سرعت تحت تاثیر کلمات بزرگترها قرار می گیرند .اگر به کودگی گفته شود : که تو احمق و ضعیف هستی .واقعا گریه می کند و تصور میکند که ضعیف، احمق و بی ارزش است.حتی اگر معنای کلمات شما را نداند ولی تحت تاثیر انرژی و خشم کلمات شما قرار می گیرد.

-بنابراین انسان می تواند آگاهانه با کلمات تاکیدی مثبت ، ذهن خود را بمباران کند .

-البته موضوع مهم از اینجا آغاز می شود که اگر در زمان استفاده از کلمات تاکیدی هیچ حسی نسبت به کلمات نداشته باشید و بدون ایمان و باور مناسب آن را تکرار کنید به همان اندازه نتایج شما ضعیف تر خواهد بود.

-کلمات تاکیدی ، زمانی بیشترین  تاثیر را بر زندگی ما خواهند داشت که اندیشه ما شوند .بنابراین به جای استفاده از کلمات تاکیدی از اندیشه های تاکیدی استفاده می کنیم .

-زیرا یک اندیشه تاکیدی همراه با باور و ایمان است و همراه با احساس و تفکر بیان می شود .

-اگر در اعتقاد به اندیشه های تاکیدی که برای خود می سازید، محکم باشید و از آن اندیشه در طول روز مراقبت کنید حقیقتا” می تواند تحول بزرگی در زندگی تان خلق کنید.

-مراقبت از اندیشه تاکیدی به این معناست که اگر با خود تکرار می کنید :  من سرشار از اعتماد به نفس هستم ،بنابراین اگر در طول زندگی روزمره تان در موقعیتی قرار گرفتید که نیاز بود تا در جمعی در مورد خودتان صحبت کنید و یا اظهار نظر کنید، باید این کار را انجام دهید .زیرا ضمیر ناخودآگاه شما منتظر رفتار شماست در مسیر آن اندیشه های که به آن باور دارید و آن را مدام بر زبان میاورید .

-این پروسه یک مسیر متفاوت و در عین حال چالش برانگیز و نتیجه بخش هست که در دوره آموزشی و پکیچ اندیشه های تاکیدی قدرتمندانه بطور کامل تر و مشخص تری در مورد آن صحبت کرده ایم.

جهت اشتراک گذاری این متن می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. 

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
پخش ویدیو

 فایل اول را از بالا را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

موضوع :احساس خوب شکرگذاری با صدای خانم بهار جوادزاده.( اندیشه تاکیدی )

زمان فایل : تقریبا 8 دقیقه.

حجم فایل : 16 مگا بایت.

پخش ویدیو

فایل دوم را از بالا را دانلود کنید و با تفکر در این اندیشه ها ، رازهای نهفته در آن را دریافت کنید و زندگی تان را تغییر دهید.

موضوع :فقط انتظار بخشش و محبت داشتن از خداوند کافی نیست باید در مورد خواسته هایت حرف بزنی( اندیشه تاکیدی _ با صدای خانم بهار جوادزاده)

زمان فایل : تقریبا 6 دقیقه.

حجم فایل :8 مگا بایت. 

پخش ویدیو

فایل سوم را از بالا را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

موضوع :فایل تاکیدی دستوری در زمینه تقویت سیستم ایمنی بدن با صدای خانم بهار جوادزاده.( اندیشه تاکیدی )

زمان فایل : تقریبا 8 دقیقه.

حجم فایل :22مگا بایت.